Cristiano Ronaldo - A győztes - Michael Part pdf epub

ISBN: 9789638962799
FORMÁTUM: PDF EPUB MOBI TXT
FÁJL MÉRET: 11,56

MAGYARÁZAT:

Cristiano Ronaldo - A győztes leírása 8-14 éves gyermekeknek szóló életrajzi regény a 21. század legnagyobb futball-legendáiról. Ronaldo, a szegény madeirai srác az utcán tanul meg mindent, amit erről a csodálatos játékról tud, és arról ábrándozik, hogy egyszer a Real Madridban fog játszani. Ismerd meg CR7 igaz történetét, hogyan ért fel a világ labdarúgásának a csúcsára a kátyús utcák és az ütött-kopott viskók szigetéről!

...t Az első félidőben nem sok helyzetet jegyezhettünk fel, így nem csoda, hogy Maurizio Sarri hamar belenyúlt a meccsbe ... Cristiano Ronaldo nem vesz részt az Aranylabda-gálán | Rangadó ... . Az viszont sokakat meglepett, hogy az 55. percben Cristiano Ronaldót cserélte le, helyére pedig Paulo Dybalát küldte pályára. A vb-győztes francia szerint Messinek hamarosan lejár az ideje Origo 2020.02.10. 20:17 Emmanuel Petit, az FC Barcelonában is megforduló világbajnok középpályás úgy gondolja, hogy Cristiano Ronaldo még évekig a csúcson lehet, ellenben Lionel Messinek leáldozóban van a csillaga. A győztes találatot Cristiano Ronaldo a 95. percben büntetőből szerezte. A második félidőben három piros lapot m ... Aranylabda: olvasóink szerint C. Ronaldo lenne most a ... ... . A győztes találatot Cristiano Ronaldo a 95. percben büntetőből szerezte. A második félidőben három piros lapot mutatott fel a játékvezető, a hat esti olasz összecsapáson pedig összesen hat kiállítás volt. Serie A, 10. forduló: Cagliari-Bologna 3-2 (0-1) Juventus-Genoa 2-1 (1-1) Lazio-Torino 4-0 (2-0) Sampdoria-Lecce 1-1 (0-1) Portugália az első elődöntős az Eb-n, Cristiano Ronaldo kirobbanó formába került és a hollandok után a csehek ellen is győztes gólt szerzett. Fejesével kivégezte a szervezetten játszó Bílek-gárdát. Nézd meg a portugálok elődöntőt érő gólját és Cé két kapufáját! Cristiano Ronaldo negyedszeres Aranylabda győztes . Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál válogatott futballistája nyerte el 2016-os teljesítménye alapján a France Football magazin által odaítélt, az év legjobb játékosának járó Aranylabdát. michael part cristiano ronaldo - a gyŐztes-futball-legendÁk 8-14 éves gyermekeknek szóló életrajzi regény a 21. század legnagyobb futball-legendáiról. Ronaldo, a szegény madeirai srác az utcán tanul meg mindent, amit erről a csodálatos játékról tud, és arról ábrándozik, hogy egyszer a Real Madridban fog játszani. Cristiano Ronaldo 15 éve kergeti őrületbe a kapusokat A Real Madrid 2-1-re nyert a spanyol bajnokság nyolcadik fordulójában a Getafe ellen. Cristiano Ronaldo első gólját lőtte a 2017-2018-as bajnoki szezonban, és a góljával megmentette klubját a leégéstől. A United abban az évben bajnok és BL-győztes lett, ahogy a következőben is megnyerték a Premier League-et Sir Alex Ferguson tanítványai. Ronaldo 2009 nyarán igazolt a Real Madridhoz, 2018 óta a Juventus játékosa. via beIN Sports Csalódás: 12 győztes döntő után bukott Ronaldo. Blikk- 19.12.23 15:29 Foci. Meglehetősen csalódottan vette tudomásul Cristiano Ronaldo (34), hogy az Olasz Szuperkupa-döntője után csupán ezüstérmet akasztották a nyakába! 3 kapcsolódó hír. Bevezető szöveg megjelenítése....